Одвічні Легенди Краю
+38(096) 207-59-42
+38(095) 698-64-96

Батурин – Екскурсія в Гетьманську столицю з Києва

Маршрут: Київ – Ніжин – Батурин

Тривалість: 1 – денна екскурсія

Опис

 • Тур вихідного дня в Батурин і Ніжин – це незабутня екскурсія цікава як дітям, так і дорослим. У програму включені як огляди церков, так і прогулянка по місту-фортеці, а також відвідування “Східної резиденції президента України”.
 • Екскурсія в Батурин з Києва досить тривала за часом, адже тільки дорога займає близько 4-х годин, тому виїжджати слід раніше, щоб встигнути оглянути все найцікавіше.
 • Поїздка в Батурин запланована відразу після екскурсії по місту Ніжин, де Ви побачите святині неймовірної краси – Церква Архангелів Михаїла та Гавриїла, церква Іоана Богослова, церква Святої Трійці і Покровська церква.
 • Також, Ви побачите дивовижну двохсотлітню будівлю в стилі класицизму – Ніжинський державний університет, у якому знаходиться музей університету, картинна галерея та музей Миколи Гоголя, який народився і виріс недалеко від Ніжина, в селі Великі Сорочинці, а також навчався в Ніжинській гімназії вищих наук.
 • Сама поїздка до Батурина буде особливо цікавою для любителів історії козацької доби, адже північний форпост козаків перебував саме в цьому містечку. Екскурсія обов’язково пройде в місті-фортеці, яку зовсім недавно відтворили і яка вже швидко стала популярним місцем серед туристів.
 • Екскурсанти, також, обов’язково відвідають державний історико-культурних заповідник “Гетьманська столиця”, до складу якого увійшли чотири десятки різних пам’ятників історії, архітектури, археології та природи. У тому числі і таких, як палац Кирила Розумовського або ландшафтний парк. А сам заповідник був створений на місці колишньої резиденції гетьманів Війська Запорозького. Тому кожен, хто відвідав екскурсію зможе особисто відчути всю міць і атмосферу такого невеликого за розміром і такого величезного за значенням містечка Батурин.

Екскурсовод туру в Батурин

Замовляючи екскурсію в Батурин, Вас буде супроводжувати досвідчений, приємний і енергійний екскурсовод. Ви будете мати справу з людиною, яка любить і досконально знає місто Батурин і всі визначні пам’ятки в ньому. Він також порадить Вам місця, які Ви зможете в подальшому відвідати, підкаже місце розташування музеїв, театрів, розважальних центрів. Також будьте спокійні з приводу всіх технічних питань, які виникають під час екскурсії: заклади харчування, туалет.

У вартість включено

 • транспортні послуги
 • послуги екскурсовода
 • страховка
 • вхідні білети
 • обід

У вартість не включено

 • особисті витрати

Вартість поїздки в Батурин

Тривалість: 1 – денна екскурсія

Цена экскурсии
Укр/рус Англ, нем, франц и др.
минибус (менее 15 чел) Просчет под запрос Просчет под запрос
минибус (15-17 чел) 585 грн/чел Просчет под запрос
минибус (более 17 чел) Просчет под запрос Просчет под запрос

Мови

Французька

Арабська

Грецька

Українська

Російська

Німецька

Англійська

Визначні місця екскурсії в Батурин

Пам’ятки Батурина:

Церква Воскресіння Господнього

Будинок Генерального судді Кочубея

Кочубеївський парк

Музей археології Батурина

Цитадель Батуринської фортеці

Палац Кирила Розумовського

Покровська церква

Крупицький Батуринський Свято-Миколаївський жіночий монастир

Вітрила Маклая

Музей археології

Пам’ятки Ніжина:

Музей рідкісної книги

Миколаївський собор

Церква Всіх Святих

Грецький квартал

Музей Поштова станція

Гімназія вищих наук (Університет)

Пам’ятник Гоголю

Спасо-Преображенська церква

Краєзнавчий музей

Ніжинська фортеця

Пам’ятник огірку

Благовіщенський монастир

Воздвиженська церква

Михайлівська церква

Покровська церква

Троїцька церква

Церква Іоанна Богослова

Церква Костянтина і Олени

 • Цю екскурсію можна доповнити ще іншими пам’ятками за бажанням туристів.

З нами завжди комфортно

Порада гіда щодо магазинів та ринків.

Надаємо послуги по житлу.

Порада гіда щодо місця харчування.

Знижка 50 грн для інвалідів.

Поради гіда щодо пам’яток.

Комфортабельний транспорт.

Особливості індивідуальної екскурсії

 • Гід проведе екскурсію індивідуально для Вас або Вашої компанії
 • У Вас є можливість вносити корективи в маршрут
 • Ви встановлюєте зручний для Вас час і місце початку і закінчення екскурсії
 • Ви встановлюєте бажану тривалість екскурсії
 • У Вас є можливість включити в програму екскурсії відвідування музеїв, ресторанів, або інших місць, які Вас цікавлять.
* Прохання заповнити форму нижче, щоб дізнатися вартість екскурсії. *
[]
1 Step 1
Индивидуальная экскурсия - Заказать!
Ваше имя
Но.тел
Язык экскурсиивыберите!
Людиукажите кол-во
Датаукажите
Комментарии
0 /
Previous
Next

У вартість включено

 • транспортні послуги
 • послуги екскурсовода
 • страховка
 • вхідні білети
 • обід

У вартість не включено

 • особисті витрати

Екскурсія в Батурин, гетьманську столицю

Кому з Вас ще невідоме місто Батурин? Екскурсія по козацькій столиці вже багато років популярна серед туристів різного віку, і якщо Ви ще не встигли відвідати це неймовірне місто, не відкладайте це!

Тур вихідного дня в Батурин і Ніжин вражає своєю різноманітністю: в програму екскурсії включені як церкви, так і неймовірні палаци і цікаві пам’ятники. Вам точно буде цікава Вознесенська церква, побудована в період з 1799 по 1803 рр. в місті Батурин, адже вона одна з небагатьох збережених ампірних пам’яток на території України. Оригінальне кування і прекрасна архітектурна композиція церкви заслуговують Вашої уваги.

Екскурсія в духовну спадщину Батурина

Одним з найбільш знаменитих храмів Батурина є Покровська церква, яка з моменту свого відкриття в 16 столітті, двічі була знищена і повставала з руїн. Це важлива духовна пам’ятка міста, саме тут сповідався гетьман Іван Мазепа.

Крупицький Батуринський Свято-Миколаївський жіночий монастир знаходиться всього в 7 км від Батурина, він входить в комплекс “Гетьманська столиця”, але побудований він був ще задовго до заснування козацтва. Побудований за часів Київської Русі тоді ще чоловічий монастир був зруйнований в 13 столітті, щоб потім бути відновленим на початку 17 століття. 1708, 1922 і 1960 рр були жахливими для долі монастиря, але святість місця і сила духу людей допомогли йому знову відкрити свої двері в 1999 році.

Тур в маєтки військової еліти Батурина минулих століть

Головною визначною пам’яткою, яка вабить багатьх поїхати в Батурин, є відновлена ​​цитадель Батуринської фортеці. Звичайно, Батурин відомий в першу чергу як Гетьманська столиця, тому екскурсія до Батурина обов’язково включає в себе відвідування однойменного історико-культурного заповідника, в якому ми відвідаємо маєтки перших осіб 19-го століття. Екскурсія в Батурин з Києва неможлива без відвідин палацу останнього запорізького гетьмана Кирила Розумовського. Ця неймовірна палладіанським вілла була побудована в 1803 році і відновлена ​​на початку 21 століття з ініціативи президента України.

Козацькі гетьмани в Батурині

Велику увагу під час екскурсії туристи звертають також на Будинок Генерального судді Кочубея. Ця будівля пам’ятає гетьманів Дем’яна Многогрішного, Івана Самойловича та Івана Мазепу. Вона вистояла в битві 1708 року та відмінно збереглася до наших днів, чим і викликає неймовірний інтерес у туристів. До тих пір, доки в 1700 році цей будинок не став власністю судді Кочубея, він перебував у власності Генерального військового суду, і мав хід навіть до Батуринської фортеці. Не пропустіть дізнатися більше про зв’язок Кирила Розумовського з цим будинком і про прекрасний парк, який його оточує. Цей парк з багатовіковими дубами, які пам’ятають таємні зустрічі українського гетьмана і дочки судді, створює прекрасне оточення дому Кочубея, де можете відпочити і Ви.

Екскурсія по Ніжинським храмам

Ніжин, в свою чергу, Вас відразу зачарує своєю оглядовою екскурсією, під час якої Ви зможете побачити безліч неймовірних архітектурних пам’яток. Миколаївський собор, як зразок раннього українського барокко середини 17 століття вразить Вас своєю величчю. Головний храм грецької громади в Ніжині, Церква Всіх Святих, знаходиться в Грецькому кварталі, який Ви теж побачите. Була побудована ця церква в 1782 році на місці старої дерев’яної церкви, і її родзинкою зараз є вишуканий липовий іконостас.

Спасо-Преображенська і Троїцька, Воздвиженська і Михайлівська, Покровська церква та церква Іоанна Богослова мають свою неймовірну історію, яку Вам ще належить дізнатися під час екскурсії. А будівля Ніжинського університету раніше була гімназією вищих наук, яку відвідував сам Микола Гоголь. В Ніжині йому встановлений пам’ятник, так як і іншому відомому ніжинському герою, Огірку!

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Батурин – Екскурсія в Гетьманську столицю з Києва”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X