Одвічні Легенди Краю
+38(096) 207-59-42
+38(095) 698-64-96

Екскурсія Містичний Київ

5.00 з 5 засновано на 1 оцінці клієнтів
(1 відгук)

Рекомендована тривалість: 3 години

Формат: піша, авто

Екскурсія Містичний Київ може бути проведена на автомобілі, автобусі або пішки. Прогулянка разом з гідом буде цікавою не тільки для дорослих, але і для малюків. Вас повезуть старовинними місцями, покажуть різні історичні об’єкти, зроблять огляд найголовніших визначних пам’яток міста. Усі питання, які виникатимуть, Ви завжди зможете задати екскурсоводу і отримати вичерпну і змістовну відповідь.

Опис

Містичний Київ – екскурсія по таємничим місцям

 • Екскурсія “Містичний Київ” включає в себе відвідування таємничих, загадкових, а часом моторошних місць столиці. Занедбаний цвинтар Флорівського монастиря, Зелений театр, Замок Річарда Левове серце, Сулимівка, Музей Булгакова – все це Ви зможете побачити на власні очі.

 • Взуття зручніше !!! Оскільки Вам належить піднятися на дві гори, які таять в собі щось … Пориньте в світ блаженства і досконалості Містичного Києва!

Відео з Андріївського узвозу

Гід екскурсії Містичний Київ

Вас супроводжуватиме знаючий і досвідчений екскурсовод з глибокими знаннями в галузі історії та культури столиці України. Екскурсія Містичний Київ разом з гідом дозволить не тільки зануритися в атмосферу старовини, а й побачити новобудови у всій красі. Людина, яка проводить екскурсію, спеціалізується виключно в цій області, знає і любить місто, готова поділитися з кожним всією інформацією якою володіє. Відмінне почуття гумору, можливість задати будь-яке питання, а також звернутися за порадою для подальших знайомств з пам’ятками Києва – все це в Ваших руках.

У вартість включено

 • транспортні послуги
 • послуги екскурсовода
 • страховка

У вартість не включено

 • вхідні квитки
 • особисті витрати

Екскурсія Містичний Київ: ціна

Рекомендована тривалість: 3 год

Цена авто экскурсии (3-часовой) Укр/русАнгл Нем, франц и др.
авто (1-3 чел) 2500 / 3150* грн2750 / 3200* грн 2950 / 3600* грн
минибус (4-6 чел) 2950 / 3450* грн3250 / 3700* грн 3400 / 3900* грн
минибус (7-15 чел) 3050 / 4000* грн3400 / 4250* грн 3700 / 4450* грн
автобус (16-25 чел) 3750 грн2950 грн 4100 грн
автобус (28-44 чел) 4600 грн4800 грн 5000 грн

* - стоимость с авто бизнесс-класса

Цена пешей экскурсии (3-часовой) Укр/русАнгл Нем, франц и др.
1-15 чел 1400 грн1800 грн 1900 грн
15-30 чел 1650 грн 1950 грн2150 грн

Мови

Французька

Арабська

Грецька

Українська

Російська

Німецька

Англійська

Визначні місця авто екскурсії Містичний Київ

Андріївський Узвіз

Андріївська церква

Замкова гора

Лиса гора

Зелений театр

Старокиївська Гора

Древнє капище

Десятинна церква

Сулимівка

Чортове беремище

Церква Богородиці Пирогощі

Будинок з химерами

Будинок удови, що плаче

Занедбаний цвинтар
Флорівського монастиря

Музей Булгакова

Будинок з Химерами

Фунікулер

Контрактова площа

Гостинний двір

Замок Річарда Левове серце

Визначні місця пішої екскурсії Містичний Київ

Андріївський Узвіз

Андріївська церква

Замкова гора

Лиса гора

Десятинна церква

Старокиївська Гора

Древнє капище

Церква Богородиці Пирогощі

Занедбаний цвинтар
Флорівського монастиря

Замок Річарда Левове серце

Музей Булгакова

Контрактова площа

Гостинний двір

Флорівський монастир

З нами завжди комфортно

Порада гіда щодо магазинів та ринків.

Надаємо послуги по житлу.

Порада гіда щодо місця харчування.

Знижка 50 грн для інвалідів.

Поради гіда щодо пам’яток.

Комфортабельний транспорт.

Особливості індивідуальної екскурсії

 • Гід проведе екскурсію індивідуально для Вас або Вашої компанії
 • У Вас є можливість вносити корективи в маршрут
 • Ви встановлюєте зручний для Вас час і місце початку і закінчення екскурсії
 • Ви встановлюєте бажану тривалість екскурсії
 • У Вас є можливість включити в програму екскурсії відвідування музеїв, ресторанів, або інших місць, які Вас цікавлять.
[]
1 Step 1
Индивидуальная экскурсия - Заказать!
Ваше имя
Но.тел
Тип экскурсии
Язык экскурсиивыберите!
Длительность экскурсии
Началоукажите время
Людиукажите кол-во
Датаукажите
Комментарии
0 /
Previous
Next

У вартість включено

 • транспортні послуги
 • послуги екскурсовода
 • страховка

У вартість не включено

 • вхідні квитки
 • особисті витрати

Карта маршруту екскурсії Містичний Київ

Маршрут екскурсії може змінюватися в залежності від ситуації на дорогах.

Ви вже побували на оглядовій екскурсії по Києву, відвідали Лавру і знаєте все про особняки Липок, тоді саме час дізнатися ще й про Київ містичний. Кожен житель Києва знає різні містичні місця Києва, але може навіть не підозрювати про їхнє призначення. Екскурсія “Містичний Київ” цікава підліткам, закоханим парам, любителям страшних історій і красивої архітектури, тому сміливо вибирайте її, щоб відмінно провести час.

 

Страшна історія київської богадільні

Найвідоміші містичні місця в Києві – Андріївський узвіз і Лиса гора, але відвіданням тільки їх Ви не обмежитеся. Відома “Сулимівка” бере свою історію ще з 19 століття і має погану славу. Це палац, який побудували в 1835 для Якима Сулими – чиновника з Петербурга. З тих пір “Сулимівка” була і розкішної садибою, і богадільнею, і навіть комуналкою. Велике прокляття висить над цією будівлею, про яку більше ви дізнаєтеся на екскурсії.

Скелети і київські чорти

Відомий Зелений театр теж становить частину авто екскурсії “Містичний Київ”. Це улюблене місце неформалів, де живуть неспокійні духи, а також живі скелети … Екскурсія “Містичний Київ” буде неймовірно цікавою. Ви довідаєтеся не тільки про лякаючі факти, а й відкриєте для себе нові сторони звичних місць, таких як Чортове беремище.

Будинок Майстра

Містика Києва може бути лякаючою і часом жорстокою, а може бути захоплюючою та неймовірною. Музей Булгакова – улюблене місце не тільки поціновувачів творчості Михайла Опанасовича, але і любителів таємниць, якими так багатий містичний Київ. Дивні речі відбуваються в цій будівлі, тут Ви можете зустріти кота Бегемота і привітатися з великим Майстром особисто.

 

Містика Подолу

Поділ – один з найдавніших районів Києва, тому не дивно, що саме тут зосереджені різні геопатогенні зони, про існування яких ми могли і не знати, але чітко відчували. Кому відомо про загадки Контрактової площі, улюбленої неформалами і студентами Києво-Могилянської Академії? Екскурсія “Містичний київ” розповість Вам історію Гостинного двору, який так хвилює багатьох з нас, і справжню історію якого практично ніхто не знає.

 

Таємниці Київських гір

На Замковій горі, вихід на яку зроблений з Андріївського узвозу, вже багато століть проводяться різні ритуали і шабаші. Енергетика цього місця просто тягне всіх, небайдужих до місць сили. Занедбаний цвинтар Фролівського монастиря не так легко знайти самостійно. Незважаючи на лякаючий факт старовинних поховань в самому серці столиці, атмосфера тут здається привітною і спокійною. Але це лише спершу, поки ви не знаєте всієї правди.

 

Привиди міста

Замок Річарда Левове серце знайомий багатьом. З самого початку свого будівництва про нього ходять різні погані чутки, часто цілком обгрунтовані. Замок був вкрадений в Петербурзі, він горів, його господар був застрелений, а по самому замку гуляють привиди, залишені приниженими будівельниками.

Дореволюційний Будинок з химерами в стилі модерн відомий кожному, хто бував в Києві. Візитна картка архітектора Городецького вражає погляд не тільки красою форм, але і їх особливістю. Чи багато де можна побачити екзотичних тварин і легендарних істот в самому центрі Києва? Про нього також ходять погані чутки, привиди не залишили в спокої і цей будинок офіційних прийомів Президента України.

Невтішна купецька вдова

Інша садиба в стилі модерн, “Будинок вдови, що плаче”, була побудована для полтавського купця С. Аршавского, чиї ініціали Ви можете побачити на фасаді будівлі. Свою назву будинок отримав завдяки геніальному рішенню архітектора Едуарда Брадтмана, який вирішив увінчати фасад жіночим маскароном над центральним ризалитом. Це прикраса в стилі голови жінки що “плаче”, коли йде дощ, що і дало назву садибі.

 

1 відгук для Екскурсія Містичний Київ

 1. 5 з 5

  Хочу від імені нашої групи подякувати екскурсоводу Ірині за чудову прогулянку Містичним Києвом. Маршрут дивовижний, розповіді приваблюють своєю містикою. Дійсно, після екскурсії виникло безліч думок, над якими раніше не задумувалась. Вони пов’язані з подіями на Замковій горі, з Андріївським спуском та людьми, які там колись проживали, з долею будівлі Замок Річарда, кладовище, відьми… Захопливо! Дякуємо ОЛК за чудову організацію, і за те, що підібрали для нас саме цю екскурсію. Наступною буде Древній Київ )))

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X