Одвічні Легенди Краю
+38(096) 207-59-42
+38(095) 698-64-96

Автобусна Екскурсія по Києву – Печерськ

Рекомендована тривалість: 3 год

Формат: автобусна

 

 

Опис

 • Відкрийте для себе Печерський район, який по праву можна назвати ядром української столиці. Його площа становить всього 20 км. кв, але саме тут Ви знайдете величезну кількість споруд і святинь, які просякнуті архаїкою, знаннями і духом православ’я.
 • Відвідайте найвідоміші пам’ятки Києва, які розташовані в цьому районі, серед яких: Аскольдова могила, Свято-Троїцький Іонинський монастир, Києво-Печерська Лавра та Софійський Собор. Крім того, дві останні святині належать до списку ЮНЕСКО.
 • Зверніть свій погляд на вишукані будинки, господарями яких була багата знать. Серед них Шоколадний Будиночок, Будинок з Химерами, Маріїнський палац, Кловський палац, Національний банк України. Дізнайтеся з слів екскурсовода цікаві факти про ці та інші споруди.
 • Насолоджуйтеся архтектурой критого ринку – Бессарабського, який знаходиться на західному кінці Хрещатика. Будівля ринку було побудовано в минулому столітті і донині він зберігся практично в своєму первозданному вигляді.
 • Зверніть погляд на культурні установи в Печерському районі, серед яких: Український дім – виставковий конференс-центр, Національна філармонія, Ляльковий академічний театр та багато інших.
 • Надихніться природою величезної кількості парків, які знаходяться в цьому районі. Кожен парк має свою особливу і неповторну атмосферу.
 • Поспішайте в Маріїнський парк, який зустріне вас з музикантами і танцюристами на відкритій сцені. Зізнайтеся в коханні своїй другій половинці на Містку закоханих і закріпіть свою любов колодочкою. Цей місток, також з’єднує Маріїнський парк з Хрещатим. Тут зізнаються в коханні, роблять пропозиції руки і серця і призначають побачення. На перилах мосту пари залишають зав’язані стрічки і замки, в знак міцних почуттів.

Хто проводить екскурсію

Замовляючи екскурсію на Печерськ, Вас супроводжуватиме знаючий і досвідчений екскурсовод з глибокими знаннями в галузі історії та культури столиці України. Екскурсія знатним Печерськом разом з нашим гідом дозволить не тільки зануритися в атмосферу аристократизму, а й побачити пишноту будівель у всій красі. Людина, яка проводить екскурсію, спеціалізується виключно в цій області, знає і любить місто, готова поділитися з кожним всією інформацією якою володіє. Можливість задати будь-яке питання, а також звернутися за порадою для подальших знайомств з пам’ятками Києва – все це в Ваших руках.

У вартість включено

 • транспортні послуги
 • послуги екскурсовода
 • страховка

У вартість не включено

 • вхідні квитки в тематичні музеї
 • особисті витрати
Цена авто экскурсии (3-часовой) Укр/русАнгл Нем, франц и др.
авто (1-3 чел) 2500 / 3150* грн2750 / 3200* грн 2950 / 3600* грн
минибус (4-6 чел) 2950 / 3450* грн3250 / 3700* грн 3400 / 3900* грн
минибус (7-15 чел) 3050 / 4000* грн3400 / 4250* грн 3700 / 4450* грн
автобус (16-25 чел) 3750 грн2950 грн 4100 грн
автобус (28-44 чел) 4600 грн4800 грн 5000 грн

* - стоимость с авто бизнесс-класса

Мови

Французька

Арабська

Грецька

Українська

Російська

Німецька

Англійська

Що Ви побачите

Архітектурний центр столиці
Маріїнський палац
Будівля адміністрації Президента
Аскольдова могила
Свято-Троїцький Іонинський монастир
Києво-Печерська Лавра

“Будинок з химерами”
Національна філармонія
“Будинок удови, що плаче”
Маріїнський палац
Кловський палац

“Шоколадний будинок”
Національний банк України
Колишній інститут шляхетних дівчат
Ляльковий академічний театр

 

* Цей перелік пам’яток входить в автобусну екскурсію. Пішохідний варіант представлений тут – https://olk.kiev.ua/uk/ekskursii/ekskursiya-osobnyaki-pecherska-i-lipok/ 

З нами завжди комфортно

Порада гіда щодо магазинів та ринків.

Надаємо послуги по житлу.

Порада гіда щодо місця харчування.

Знижка 50 грн для інвалідів.

Поради гіда щодо пам’яток.

Комфортабельний транспорт.

Особливості індивідуальної екскурсії

 • Гід проведе екскурсію індивідуально для Вас або Вашої компанії
 • У Вас є можливість вносити корективи в маршрут
 • Ви встановлюєте зручний для Вас час і місце початку і закінчення екскурсії
 • Ви встановлюєте бажану тривалість екскурсії
 • У Вас є можливість включити в програму екскурсії відвідування музеїв, ресторанів, або інших місць, які Вас цікавлять.
[]
1 Step 1
Индивидуальная экскурсия - Заказать!
Ваше имя
Но.тел
Тип экскурсии
Язык экскурсиивыберите!
Длительность экскурсии
Началоукажите время
Людиукажите кол-во
Датаукажите
Комментарии
0 /
Previous
Next

У вартість включено

 • транспортні послуги
 • послуги екскурсовода
 • страховка

У вартість не включено

 • вхідні квитки в тематичні музеї
 • особисті витрати

Визначні місця екскурсії Печерськом

Отже, шлях наш лежить в найвищу точку міста, на Печерськ – адміністративний центр Києва. Саме тут в XVIII і XIX ст селилася знать міста, чим і пояснюється багатюща його архітектура, що збереглася до наших днів. Зараз тут зосереджені урядові споруди, з якими ми з Вами познайомимося. На Печерську Ви побачите красиві особняки, Королівський палац. Назва району пов’язана з Києво-Печерською лаврою, яка на сьогодні є найбільшим православним монастирем світу, і найстарішим монастирем Києва. У цьому районі знаходяться також героїчні пам’ятки українського народу, які піднімають дух і змушують пишається своєю країною.

Маріїнський палац – Королівський палац, споруджений в стилі бароко в 1750-55 рр. за проектом архітектора Б.Ф. Растреллі. Створений він був для імператриці Єлизавети. Зараз біля палацу ви можете побачити безліч молодят, які вважають святим відвідування цього романтичному місці в такий святковий для них день.

В ході пішохідної екскурсії по Печерську, навпроти Будинку адміністрації Президента, Ви побачите «Будинок з химерами», которий був побудований в 1901-1903 рр в стилі модерн. Тематика скульптурних прикрас будинку – наземний і підводний тваринний світ, казкові істоти. Архітектор Владислав Городецький побудував його як прибутковий будинок з приміщеннями для своєї сім’ї. Зараз цей будинок є резиденцією Президента України. Під час автобусної екскурсії приверне вашу увагу «Будинок удови, що плаче», споруджений в в 1907р стилі модерн, на замовлення польського купця 2-ї гільдії Сергія Аршавского. Головною його особливістю є сумне обличчя жінки на фасаді двоповерхового будинку. Коли йде дощ, і по обличчю жінки течуть крапельки, створюється враження, що вона плаче.

Будівля «Шоколадного будиночка» споруджено в 1901 році відомим архітектором Володимиром Миколайовичем Ніколаєвим. Отримала вона таку назву завдяки відповідному кольору і багатого декору фасадів. Раніше вона належала купцеві і меценату Семену Семеновичу Могильовцеву. Зовнішній вигляд будинку зберігся до наших днів у своєму первісному вигляді. Зараз він працює в якості «Дитячої картинної галереї».

Захопить вас також своєю дивовижною історією і грандіозним зовнішнім виглядом Колишній інститут шляхетних дівчат, іменований зараз Жовтневим палацом. Був побудований інститут в 1838г. як середній навчальний заклад для дівчат з дворянських і купецьких родин. Освітній курс становив 7 років. Про особливості навчання, Ви дізнаєтеся під час автобусної екскурсії. Зараз це Міжнародний центр культури і мистецтв із залом для глядачів більше ніж на 2000 місць.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Автобусна Екскурсія по Києву – Печерськ”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X