Одвічні Легенди Краю
+38(096) 207-59-42
+38(095) 698-64-96

Поїздка в Умань з Києва, екскурсія в Софіївку

Чарівний по красі і відчуттям тур в Умань
Тривалість туру: 8-9 годин

Опис

 • Поїздка в Умань просто зобов’язана бути в списку першочергових екскурсій у кожного українця. Мальовнича природа Софіївського парку, який більше двох сотень років тому заснував магнат Потоцький для своєї коханої дружини Софії, як і раніше, прекрасна. І з кожним роком “Софіївка” стає все благороднішою і величнішою. Дорогі і різноманітні сорти дерев ростуть і міцніють вже не одну сотню років, розвеселяючи погляд не одного покоління.
 • Туризм в Умані приваблює ще й своєю бюджетністю, адже ціна на відвідування парку і екскурсію по “Софіївці” для дорослих становить 30 і 15 гривень відповідно, а для дітей сума ще нижче! Екскурсія в Умань з Києва це дійсно неймовірна можливість побачити зовсім інший світ в Україні.
 • Венеціанський міст, китайська альтанка, статуї давньогрецьких мислителів, великий водоспад і небезпечні скелі – це все складові гармонійного пейзажу Софіївського парку. Любителям ботаніки гарантовано сподобаються справжні тюльпанові дерева, високі буки і більше 300 таксонів троянд. Парк, також, прикрашають різноманітні гроти і тематичні павільйони.
 • Тур до Умані, який пропонує турагенство “Одвічні Легенди Краю” – це унікальна можливість відвідати “Софіївський парк”, де на безлісій місцевості, з каньйонами, що врізалися в граніт, був побудований найвідоміший дендрологічний парк України, який щорічно відвідують тисячі туристів не тільки з України, а й зарубіжжя.
 • Під час екскурсії по Софіївці, крім усього іншого, Ви можете проплисти на гондолі по підземній річці Ахерон, поплавати на поромі, покататися на конях та багато іншого. У парку буде цікаво не тільки дорослим, але й дітям, ну а якщо Ви ще молоді душею, то роками пізніше Вам гарантовано захочеться знову повернутися в цей прекрасний парк з екскурсією для своїх дітей, щоб знову згадати цю прекрасну природу і дивовижну композицію парку!

Екскурсовод туру в Умань

Замовляючи екскурсію до дендропарку “Софіївка” в Умані, Вас буде супроводжувати досвідчений, приємний і енергійний екскурсовод. Ви будете мати справу з людиною, яка любить і досконально знає місто Умань і всі визначні пам’ятки в ньому. Він також порадить Вам місця, які Ви зможете в подальшому відвідати, підкаже місце розташування музеїв, театрів, розважальних центрів. Також будьте спокійні з приводу всіх технічних питань, які виникають під час екскурсії: заклади харчування, туалет.

Вартість поїздки в Умань

Тривалість: 8-9 годин

Цена экскурсии Укр/русАнгл, нем, франц и др.
минибус (менее 15 чел) Просчет под запросПросчет под запрос
минибус (15-17 чел) 500 грн/челПросчет под запрос
минибус (более 17 чел) Просчет под запросПросчет под запрос

У вартість включено

 • транспортні послуги
 • послуги екскурсовода
 • страховка
 • вхідні білети в парк Софіївка
 • обід

 У вартість не включено

 • особисті витрати

Мови

Французька

Арабська

Грецька

Українська

Російська

Німецька

Англійська

Визначні місця екскурсії в Умань

Парк «Софіївка» в Умані

Ріка Стікс

Тайперская скеля

Будинок творчості вчених Національної академії наук України

Вежі головного входу (1850-1852 рр)

Річка Кам’янка

Женевське озеро

Болотний кипарис (посаджений в 1891 році)

Павільйон Флори

Статуя Амура

Грот Сцилли

Темпейская долина

Водоспади «Три сльози»

Колона Суму

Частина парку – Єлисейські поля

Обеліск Орел

Венеціанський міст

Іонічне море

Фонтан Змія

Статуя Гермеса (у римлян – Меркурій)

Статуя давньогрецького поета-драматурга Еврипіда

Тераса муз

Грот Аполлона

Аполлон Бельведерський – статуя

Статуя Венери, що купається

Великий водоспад

Підземна річка Ахеронт

Статуя Паріса

Площа зборів

Долина Велетнів

Озеро Горіхове

Критський лабіринт

Сімейне дерево

Левиний або Громовий грот (первинна назва – грот Каліпсо)

Грот Фетіди (Венери)

Статуя Аполлона Флорентійського

Павільйон Фазанник

Острів любові

Рожевий павільйон на Острові кохання

Амстердамський шлюз

Каскад до Великого водоспаду

Діброва Дубинка

Китайська альтанка

Фонтан Семиструй

Статуя Одіссея

 • Цю екскурсію можна доповнити ще іншими пам’ятками за бажанням туристів.

З нами завжди комфортно

Порада гіда щодо магазинів та ринків.

Надаємо послуги по житлу.

Порада гіда щодо місця харчування.

Знижка 50 грн для інвалідів.

Поради гіда щодо пам’яток.

Комфортабельний транспорт.

Особливості індивідуальної екскурсії

 • Гід проведе екскурсію індивідуально для Вас або Вашої компанії
 • У Вас є можливість вносити корективи в маршрут
 • Ви встановлюєте зручний для Вас час і місце початку і закінчення екскурсії
 • Ви встановлюєте бажану тривалість екскурсії
 • У Вас є можливість включити в програму екскурсії відвідування музеїв, ресторанів, або інших місць, які Вас цікавлять.

 

* Прохання заповнити форму нижче, щоб дізнатися вартість екскурсії. *
[]
1 Step 1
Индивидуальная экскурсия - Заказать!
Ваше имя
Но.тел
Язык экскурсиивыберите!
Людиукажите кол-во
Датаукажите
Комментарии
0 /
Previous
Next

Карта маршруту екскурсії в Умань

Маршрут екскурсії може змінюватися в залежності від ситуації на дорогах.

Екскурсія в Софієвский парк

Екскурсія в Умань по Софіївському парку не втрачає своєї актуальності вже багато років. Це перлина садово-паркового мистецтва воістину світового масштабу. Поїздка в Умань популярна серед жителів з усієї України, адже це місто знаходиться в центрі нашої країни і, при бажанні, організувати одноденний тур в Умань абсолютно не проблема.

 

Романтична історія Софієвського парку

Софіївський парк був закладений в 1796 році польським магнатом С. Потоцьким і був подарований його дружині Софії в 1802 році після закінчення будівництва. З тих пір історія парку і бере свій початок. Польський інженер Л. Метцель і кріпаки Уманщини доклали всіх зусиль, щоб на безлісній місцевості з’явився такий розкішний Софіївський парк. Умань, ціни в якому абсолютно лояльні, запрошує всіх туристів відвідати цей острівець витонченої природи, що надихнув багатьох поетів на створення шедеврів. Легендарна ріка Стікс, багатовікові дерева, Венера і Гермес – ось найменша частина того, чим багате місто Умань.

 

Софіївський парк: ціни на вхід

Софіївський парк має невисокі ціни на вхід: дорослі без проблем можуть відвідати Софіївку за 40 гривень, а школярам знадобиться всього 25 гривень за вхід.

 

Таємниці Софіївських гротів

Не залишаються без уваги і різноманітні романтичні або просто вражаючі гроти, які обов’язково включає в себе екскурсія в Софіївський парк. Грот Сцилли лякає туристів не менше, ніж морське чудовисько, в честь якого він названий, адже звисаючий величезний валун, який невідомо як тримається вже не одну сотню років, цілком в змозі злякати кожного. Разючим контрастом в порівнянні з гротом Сцилли здасться затишний грот Аполлона і неймовірний грот Венери, який точно сподобався б самій богині. Ну а грот Каліпсо залишить Вам неймовірну кількість вражаючих фотографій.

 

Ласкаві річки і моря Софіївки

Умань також славиться прекрасними водоймами. Екскурсію по Софіївці неможливо уявити без милування красотами річки Кам’янки, Женевського озера, і озера Горіхове, водоспадів “Три сльози” і Великого водоспаду, справжнього Іонічного моря Умані, підземної річки Ахеронт і річки мертвих – Стікс.  Від Вашої уваги не вислизнуть також Амстердамський шлюз, Каскад до Великого водоспаду і безліч фонтанів, серед яких особливо цікаві Фонтан Змія і Фонтан Семиструй. Діброва Дубинка, Темпейська долина і долина Велетнів створюють унікальний ландшафт Софіївки.

Тайперська скеля, справа по ходу Головної алеї, прикрашена дерев’яною альтанкою, яку вперше встановили на скелі ще в 1839 році. Інша, не менш відома альтанка, знаходиться в Західній частині парку – прекрасна Китайська альтанка знаходиться в найвищій точці парку!

 

Тут оживає історія

Античні мотиви в Софіївському парку закладені не тільки в назвах. Статуї давньогрецьких і римських богів, а також видатних діячів тих часів прикрашають територію всього парку. Статуї Амура і Аполлона Бельведерського, Венери, що купається і Паріса, Аполлона Флорентійського і Одіссея, а також колона Суму, обеліск Орел і Тераса муз – обов’язкові об’єкти для відвідування, якими багата наша екскурсія. Умань є предметом цікавості не тільки для любителів мистецтва, а й для тих, хто цікавиться ботанікою.

 

Наукові досягнення Уманської перлини

Крім того, що Софіївка – це ландшафтний парк, в сучасності тут ведеться і наукова діяльність. Вчені дендрологи рятують такі багатовікові дерева, як, наприклад, Болотний кипарис 1891 року, розробляють технологію розмноження найбільш цінних представників флори парку, проводять інтродукцію і акліматизацію рослин з усього світу для краси парку, тому Вам буде цікаво в ході екскурсії побачити Будинок творчості вчених Національної академії наук України.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Поїздка в Умань з Києва, екскурсія в Софіївку”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X